Dr. Jūlija Arone

sertificēts stomatologs
 

Mes rekomendējam atnākt uz konsultāciju un dabūt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem par ārstēšanas iespējām, izcenojumiem un laika tērmiņiem.

Terapeitiskā ārstēšana � kariozo saslimšanu, gingivīta, parodontozes un citu zobu un smaganu saslimšanu ārstēšana, zobu formas un krāsas atjaunošana.  

Endodontiskā ārstēšana � ietver infekcijas novēršanu, pulpas kameras un sakņu kanālu tīrīšanu un kanālu aizpildīšanu, novērš sarežģījumus, kas noved pie zoba zaudēšanas un nopietniem kaulaudu bojājumiem.  

Zobu protezēšana � tā ir mākslīga zaudēto zobu atjaunošana, ko nosacīti var iedalīt divos pamata veidos � izņemamo (no metāla, plastmasas un elastīgas plastmasas) un neizņemamo protēžu izgatavošana( metāl� un keramikas kroņi), kas vizuāli un funkcionāli neatšķiras no paša zobiem.  

Zobu implantēšana � zoba implantēšanas process parasti sevī iekļauj implanta ievietošanas procedūru un protezēšanu.  

Zobu kosmētiskā restaurācija �  dažādi priekšējo zobu defekti (tādi kā priekšzobu stūra lūzumi, nepareiza zobu forma vai atrāšanas vieta, krāsas izmaiņas. Zobu kosmētiskā restaurācija ietver implantēšanu, protezēšanu, mikroprotezēšanu ar venīru (porcelāna jeb keramikas plāksnīšu) palīdzību, onleju, inleju, smaganu formas veidošanu.  

Mutes dobuma higiēna � zobakmens un mīkstā zobu aplikuma noņemšanu ar ultraskaņas instrumentiem, zobu pulēšanu ar sodas strūklu (rada balinošu efektu un padara zobu emalju perfekti glūdu)) un speciālu abrazīvu pastu, kā arī zobu pārklāšanu ar flora aplikāciju vai citiem zobus stiprinošiem un jūtību samazinošiem līdzekļiem.  

 Zobu balināšana � kapju izgatavošana zobu balināšanai mājas apstākļos, balināšana depulpētiem zobiem (zobiem, kuriem ir  izņemts nervs un kuri palika tumši), ātra zobu balināšanas sistēma ar lāzera palīdzību zobārsta kabinetā.

 

 

julija_arone.jpg

Dr. Jūlija Arone

galina_smala.jpg

Dr.Gaļina Smaļa

jelena_salakitska.jpg

Dr.Jeļena Šalakitska

diana_lado.jpg

Dr.Diāna Lado

Ekspress – diagnostika uz veneriskajām saslimšanām 15-20 min.
Papilomu noņemšana ar lāzeri.
Dzimumdzīmes diagnostika - 38.00€.
Kakla un galvas dupleksa skenēšana - 70€.
Kāju vēnas dupleksa skenēšana - 45€.
Uzmanību! Savlaicīgā ierašanās pie ārsta (1-3 diennaktis) pēc nejaušiem dzimumkontaktiem ļaus veikt profilaksi veneriskajām saslimšanām.
Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes izsaukkšanai, zvaniet pa tālruni '03' vai '112' vai '113'.
Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni '66016001' un DIENESTA informatīvo tālruni '80001234'.